PLANLAMAYA BAŞLAYALIM

E-ticaret danışmanlığında öncelikle e-ticaret firmanız için ideal bir sistem,planlama ve tasarım seçimi yapılmasına yardımcı olmaktayız.

SATIŞLARINIZI ARTIRIN

E-Ticaret Danışmanlığı

Son yıllarda hem ülkemizde hem de dünya genelinde büyük bir gelişme gösteren e-ticaret, çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Çok sayıda avantajı ile dikkatleri üzerine çeken bu sektör, özellikle ticarete adım atmayı düşünen yeni girişimciler için oldukça cezbedicidir.
E-ticaret için gerçekleştirilen çalışmalar kolay gibi görünmesine rağmen, aslında oldukça kapsamlı ve zahmetli bir süreçtir. Bu nedenle iyi bir iş planı ile en doğru pazarlama stratejilerinin uygulanması gerekir. Bu noktada uzman e-ticaret danışmanlarımız ile birlikte sizlere satışlarınızı artırma ve pazarlama stratejileri konusunda yardımcı oluyor ve yapılması gerekenleri markanız için gerçekleştiriyoruz. E-ticaret girişiminizde satış artırma veya düzenlemeler konusunda her konuda uzman ekibimiz ile birlikte sizlere yardımcı olmaktayız. Bu sayede doğru bir yönlendirme ile başarılı projelerin oluşturulmasını sağlamaktayız

XSoft olarak, E-ticaret danışmanlığında öncelikle e-ticaret firmanız için ideal bir sistem,planlama ve tasarım seçimi yapılmasına yardımcı olmaktayız.

 

E-Ticaret Danışmanlığı Aşamaları

Firmanız için öncellikle operasyonel ve teknolojik ihtiyaçlarınızı belirleyerek, firmanızın sunduğu ürünleri ya da hizmeti en iyi planlama ile hedef kitlenize ulaştırmak ve firmanızın güçlü bir marka olması adına faaliyetler yürütmekteyiz.

01

E-ticaret Planı

Uzman Ekibimiz, firmanıza veya markanıza en uygun iş planını yaparak operasyon süreçlerini planlamaktadırlar.Bu şekilde firmanız için kaliteli ve hızlı bir büyüme veya gelişme hedeflenerek sizin için tüm süreçleri profesyonel olarak yürütmekteyiz.

02

En Uygun E-ticaret Sisteminin Seçimi ve Tasarımı

E-Ticaret sektöründe pek çok satış siteleri ve hazır kurulumdan oluşan Opencart, Magento, Woocommerce gibi CMS sistemleri bulunmaktadır.E-ticaret sistemlerinin size en uygun olan satış sitesi seçiminde de sizlere destek sunmaktayız.

03

E-ticaret Sitesinin Genel Yapısı

E-ticaret siteleri satılan ürün konseptine göre dizayn edilmeli, müşterileriniz ürünü sipariş ederken problem yaşamamalıdır. Ürünleri ve kategorileri girerken ve diğer alanlar için de SEO açısından dikkat edilmesi gereken noktaları detaylı olarak sizlere aktarmaktayız.

04

Sosyal Medya Yönetimi

 

Artık yalnızca Google üzerinden satış yapılmamakta birçok farklı platform üzerinden de satışlar yapılabilmektedir.Özellikle Instagram ve Facebook üzerinden de reklamlar verilerek sitenizin trafiğini artırmaktayız. Bu trafik kaynaklarının doğru bir şekilde yönetilmesi ve organize edilmesinde sizlere yardımcı olmaktayız.

05

Reklam Yönetimi

 

Sosyal medya üzerinden gelecek olan trafik kaynaklarının doğru bir şekilde yönetilmesi ve organize edilmesinde sizlere yardımcı olmaktayız.Sosyal medya üzerinden de hızlı şekilde nasıl satışlarınızı artırabileceğinizi sizlere adım adım göstermekteyiz.Sosyal medya üzerinden ürünlerinize veya hizmetinize dair reklamlar konusundaki detayları paylaşacağız.

06

Blog Yönetimi

 

Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtmanın en verimli yollarından birisi de markanız ile ilgili blog yazılarıdır.Bu şekilde hem sitenizin görünürlüğü daha aktif hale gelecek hem de site trafiğinizde artış sağlanacaktır.Blog yazılarınız ile müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.